Важливе

Category Archives: Фото

Львів у деталях або яким бачите його Ви?

Вона часто блукала порожніми вулицями міста. Вона любила теплі ранки і дуже не любила холод. Бо як-тільки позначка на термометрі сягає нижче десяти градусів тепла, то звідкись з’являється натовп сумних людей з парасольками в руках. Але це ж Львів. Погоду тут не вгадаєш, жоден синоптик тут не допоможе. Проте дощ тут особливий, інший. Він не лякає місцевих і не «наганяє» ... Read More »

Номер 638 шукає сім′ю

Міра – звичайна собака, але з напрочуд лагідним характером. Її номер тут, у ЛКП “Лев”, 638. Вона несмілива. Сумна і перелякана. Неохоче покидає клітку. Вона нас боїться: після будь-якого різкого руху Насті, чи навіть звуку клацання фотоапарата, починає тікати. Маленька, чорна, з смішними вухами та очима-намистинками. Міра часто зупиняється, озирається, сідає. Ми хвилюємося, адже не знаємо, як реагувати і як ... Read More »

Анрі Картьє-Брессон. Carpe diem

«Я несподівано зрозумів, що завдяки фотографії можна зафіксувати нескінченність в одній миті…» Анрі Картьє-Брессон Момент «тут і зараз». Поняття, що є центральним не лише у філософії буддистів. «Тут і зараз» можна побачити, відчути, усвідомити у фотографіях Анрі Картьє-Брессона. Кожна світлина Брессона несе особливу цінність. Це не просто підбірка естетично-гарних чорно-білих вуличних фотографій. Фотограф є не лише свідком якихось подій, він ... Read More »

Правда війни у фронтових фотографіях

   Нещодавно у Львівському мистецькому кафе «Дзиґа» кіборги з 93 механізованої бригади Кос і Ромашка відкрили унікальну фотовиставку. Вона носить символічну назву «Війна, життя: рік на передовій». Там зібрані світлини, які боєць Кос робив довгі місяці під час російсько-української війни. Ці фотокартки не передають весь кривавий жах бойових буднів, але показують, що навіть серед воєнного лихоліття є місце оптимізму і ... Read More »

Фотовиставка, що наштовхує на роздуми

   Нещодавно у Львові відкрилася цікава та неординарна фотовиставка молодої художниці Мар’яни Клочко. Хоч дівчина зараз навчається у Львівській національній академії мистецтв на кафедрі проектування інтер’єру, вона знана серед широкого загалу насамперед як фотограф. Її роботи не просто знають, а вже й впізнають у Львові, Торуні, Познані, Ґданську. За словами координатора виставки Ярини Шумської, Мар’яна надіслала заяву на участь у ... Read More »

Фотографія – ніщо.Мене цікавить життя.

Анрі-Карт.є Брессон народився 22 серпня 1908 року в містечку Шантлу неподалік від Парижу. Мистецтвом він почав цікавитися ще в юному віці, відвідував заняття рисунку по вівторкам та четвергам і мріяв про те,щоб вони були кожен день. В той час,майже у кожної дитини була камера  Brownie-box, і Анрі вже тоді почав фотографувати ,час від часу,зазвичай свої літні канікули, щоб складувати фотографії ... Read More »

Постать Мартіна Мункачі

Постать Мартіна Мункачі займає фатальну позицію в світі фотомистецтва та репортажної зйомки. В період XX ст. він робить грандіозний вклад в фотожурналістику, йому вдалося об.єднати журналістську точність та естетичні стандарти. В фешн-фотографії він також робить революцію,в тому плані,що він звільнив фотографів від студійних рамок,а моделей від фіксованих поз. Якщо до нього фотографія залишалася статичною,то з Мартіном Мункачі в неї всилилося ... Read More »

Такі фотографії надихають

Такі фотографи надихають,такі фотографи частково змінють твоє бачення на оточуючий тебе світ,такі фотографи не можуть бути не поміченими,тому що вони будять тремтливий щем в нашій душі. Лукас Васілікос народився в 1975 році в Іракліоні,на острові Крит.У 1996 році переїхав до Афін,де до тепер живе і працює. В 2006 році він прийняв участь у фото-семінарі Manos Lykakis,що було своєрідним поштовхом у ... Read More »

Революційна фотовиставка

У Національному художньому музеї відкрилася фотовиставка, присвячена Євромайдану Найгарячіші моменти боротьби, які зафіксував французький фотограф Ерік Буве, представили у фотопроекті (R)Evolution. Виставка складається з трьох циклів, які розміщені як всередині музею, так і зовні нього. На огорожі розмістили цикл «Київська втома» – зроблені на початку лютого фотографії  відображають тривогу і невизначеність. Другий цикл «Герої Майдану» розміщений на алеї, що веде ... Read More »

Меланхолійні фото Cassodey Harder

Cassodey Harder це 20 річна дівчинка із Ньютона,штату Канзас є доволі такі талановитою та вмілою леді,яка за декілька років свого творчого шляху колихнула,трішки,цей світ та привернула до себе увагу за її відверті, прекрасні та меланхолійні фото-роботи. Переглядаючи її порт фоліо, або наткнувшись десь випадково в мережі ,відразу виникає відчуття блаженного розслаблення ,що так гарно передають деякі дівчата на фото, у ... Read More »

passion for discovery.