Важливе
Найкращий неокласик України виступив у Львові

Найкращий неокласик України виступив у Львові

9 березня у Львівському палаці мистецтв відбувся концерт неокласичного композитора ЄгораГрушина. Зі сцени лилася спокійна музика, а з залу – іноді тиша, а іноді ринґтони та шепіт. Композиції лунали як спокійні, так і більш напружені.

     Здивувало: для повноти відчуттів на стіну проектували зображення, відповідні до певної композиції . Візуальний ряд вдало доповнював музичний, творячи легку атмосферу.

      Та її порушували телефонні дзвінки! За вечір таких було не менше трьох. На одному з таких Єгор Грушин глянув на порушника, посміхнувся та похитав головою – залом пробіг смішок.

     Освітлення було різнокольоровим, і в похмурому залі воно вигідно вирізнялося. Але все ж не змогло замінити відсутнього ведучого. Тому відбувся захід «по-домашньому»: без оголошення артист вийшов на сцену, безслівно й зник.

2

     Загалом концерт пройшов дуже атмосферно, хоч і не в такій тиші, як цього слід було очікувати від виступу класичного виконавця. Кольорові овали від прожекторів на стінах створювали певні образні асоціації, і музика в такому оформленні здавалася ще кращою.

Автор:  Северина Якубич  

Перше фото  з Інтернету, друге надане автором