Важливе

Category Archives: Фото

Номер 638 шукає сім′ю

Міра – звичайна собака, але з напрочуд лагідним характером. Її номер тут, у ЛКП “Лев”, 638. Вона несмілива. Сумна і перелякана. Неохоче покидає клітку. Вона нас боїться: після будь-якого різкого руху Насті, чи навіть звуку клацання фотоапарата, починає тікати. Маленька, чорна, з смішними вухами та очима-намистинками. Міра часто зупиняється, озирається, сідає. Ми хвилюємося, адже не знаємо, як реагувати і як ... Read More »

Анрі Картьє-Брессон. Carpe diem

«Я несподівано зрозумів, що завдяки фотографії можна зафіксувати нескінченність в одній миті…» Анрі Картьє-Брессон Момент «тут і зараз». Поняття, що є центральним не лише у філософії буддистів. «Тут і зараз» можна побачити, відчути, усвідомити у фотографіях Анрі Картьє-Брессона. Кожна світлина Брессона несе особливу цінність. Це не просто підбірка естетично-гарних чорно-білих вуличних фотографій. Фотограф є не лише свідком якихось подій, він ... Read More »

Правда війни у фронтових фотографіях

   Нещодавно у Львівському мистецькому кафе «Дзиґа» кіборги з 93 механізованої бригади Кос і Ромашка відкрили унікальну фотовиставку. Вона носить символічну назву «Війна, життя: рік на передовій». Там зібрані світлини, які боєць Кос робив довгі місяці під час російсько-української війни. Ці фотокартки не передають весь кривавий жах бойових буднів, але показують, що навіть серед воєнного лихоліття є місце оптимізму і ... Read More »

Фотовиставка, що наштовхує на роздуми

   Нещодавно у Львові відкрилася цікава та неординарна фотовиставка молодої художниці Мар’яни Клочко. Хоч дівчина зараз навчається у Львівській національній академії мистецтв на кафедрі проектування інтер’єру, вона знана серед широкого загалу насамперед як фотограф. Її роботи не просто знають, а вже й впізнають у Львові, Торуні, Познані, Ґданську. За словами координатора виставки Ярини Шумської, Мар’яна надіслала заяву на участь у ... Read More »

Фотографія – ніщо.Мене цікавить життя.

Анрі-Карт.є Брессон народився 22 серпня 1908 року в містечку Шантлу неподалік від Парижу. Мистецтвом він почав цікавитися ще в юному віці, відвідував заняття рисунку по вівторкам та четвергам і мріяв про те,щоб вони були кожен день. В той час,майже у кожної дитини була камера  Brownie-box, і Анрі вже тоді почав фотографувати ,час від часу,зазвичай свої літні канікули, щоб складувати фотографії ... Read More »

Постать Мартіна Мункачі

Постать Мартіна Мункачі займає фатальну позицію в світі фотомистецтва та репортажної зйомки. В період XX ст. він робить грандіозний вклад в фотожурналістику, йому вдалося об.єднати журналістську точність та естетичні стандарти. В фешн-фотографії він також робить революцію,в тому плані,що він звільнив фотографів від студійних рамок,а моделей від фіксованих поз. Якщо до нього фотографія залишалася статичною,то з Мартіном Мункачі в неї всилилося ... Read More »

Такі фотографії надихають

Такі фотографи надихають,такі фотографи частково змінють твоє бачення на оточуючий тебе світ,такі фотографи не можуть бути не поміченими,тому що вони будять тремтливий щем в нашій душі. Лукас Васілікос народився в 1975 році в Іракліоні,на острові Крит.У 1996 році переїхав до Афін,де до тепер живе і працює. В 2006 році він прийняв участь у фото-семінарі Manos Lykakis,що було своєрідним поштовхом у ... Read More »

Революційна фотовиставка

У Національному художньому музеї відкрилася фотовиставка, присвячена Євромайдану Найгарячіші моменти боротьби, які зафіксував французький фотограф Ерік Буве, представили у фотопроекті (R)Evolution. Виставка складається з трьох циклів, які розміщені як всередині музею, так і зовні нього. На огорожі розмістили цикл «Київська втома» – зроблені на початку лютого фотографії  відображають тривогу і невизначеність. Другий цикл «Герої Майдану» розміщений на алеї, що веде ... Read More »

Меланхолійні фото Cassodey Harder

Cassodey Harder це 20 річна дівчинка із Ньютона,штату Канзас є доволі такі талановитою та вмілою леді,яка за декілька років свого творчого шляху колихнула,трішки,цей світ та привернула до себе увагу за її відверті, прекрасні та меланхолійні фото-роботи. Переглядаючи її порт фоліо, або наткнувшись десь випадково в мережі ,відразу виникає відчуття блаженного розслаблення ,що так гарно передають деякі дівчата на фото, у ... Read More »

Запах невимушеної Америки

Йосип Сабо постає перед нами грандіозною постаттю,яка змогла передати нашому поколінню запах невимушеної Америки,  запах тієї маленької революції яка переповнювала свідомість американських підлітків. Не дивлячись на те,що фото чорно білі, у нього вийшло передати всю яскравість і можливо трішки провокаційності на своїх світлинах. На початку сімдесятих років , Йосип Сабо викладав малювання і фотографію в середній школі на Лонг- Айленді ... Read More »

passion for discovery.