Важливе

Category Archives: Музика

Віктор Винник і МЕРІ дасть концерт на Покрови

14 жовтня в Центрі ім. О. Довженка на Сихові відбудеться концерт Віктора Винника та гурту МЕРІ. Про це повідомляють організатори події. «Цей зал особливий для нас, оскільки, я пригадую, що багато років тому на початку нульових наші перші виступи відбувались саме там. Минулого року під час туру «Мерідіани 15» ми також там зустрічалися з нашою публікою», – розповів Віктор Винник. ... Read More »

Чому «жива» класична музика не втрачає актуальності у добу віртуального світу?

Часто перед виконавцями та музикознавцями стоїть завдання у їх письмових роботах (статтях, магістерських роботах, дисертаціях) висвітлити актуальність їх досліджень. Про класичну музику пишеться велика кількість цінної літератури. Вона вже впродовж століть приваблює широке коло людей, готових присвятити велику частину свого часу як на професійному, так і любительському рівнях для вивчення найкращих зразків світового мистецтва та прилучитися до великої музичної родини. ... Read More »

Sabaton: Війни та битви крізь призму павер металу

«Sabaton, Sabaton, Sabaton!!!», чути крики натхненого очікуванням натовпу на польському фестивалі Woodstock 2012. Під аплодисменти публіки та представлення ведучим наступної музичної композиції на сцену вибігають гітаристи та басист гурту. Звучить запальна мелодія пісні «Ghost Division» та секундами пізніше уже чутно вокал незрівняного Йоакима Бродена, вокаліста гурту. Публіка починає невпинно отримувати насолоду від шоу. Проте у простого відвідувача концерту,який не розбирається ... Read More »

Підземні копальні львівського металу

Вкрай нестійка, не вельми популярна, однак має своїх шанувальників – такою є важка сцена у місті Лева Хеві-метал виник наприкінці 1960-х років у Великобританії і одразу почав здобувати популярність. Жорсткі рифи, швидкий темп, довгі та мелодійні соло, високий  пронизливий вокал, змістовні, хоч й інколи моторошні тексти отримали чимало шанувальників по всьому світі, в тому числі і в Радянському Союзі. “Залізна ... Read More »

Львів’ян запрошують на 2 Фестиваль Ружицького. Програма

13 вересня у Львівському національному театрі опери та балету розпочнеться II Фестиваль Людомира Ружицького.  Це буде українсько-польська музична подія. Адже її організовує Філармонія Нижньої Сілезії у співпраці із Львівською національної академією імені М. Лисенка. Творчість польського композитора Людомира Ружицького , який жив у ХІХ та ХХ століттях тісно пов’язана зі Львовом. Адже саме тут минули його молоді роки. Тож символічно, ... Read More »

Юрій Журавель: «Музиканту треба розуміти, де і для кого ти граєш»

Шалена спека, гучна музика і тисячі людей – таким був цьогорічний фестиваль «Бандерштат». Крім музики можна було послухати лекції цікавих людей. Після однієї з таких лекцій нам вдалося поспілкуватися з лідером гурту “ОТ Vinta”, художником, сподвижником української минувщини Юрієм Журавлем. Як вам фестиваль? Бандерштат мені подобався завжди. А щодо безалкогольного формату? Коли ти рок-музику сприймаєш на тверезу голову це набагато-набагато ... Read More »

“Тарас Бульба”: п’яні металісти, запальна музика і дощ

13-15 вересня вкотре відгримів дубненський фестиваль «Тарас Бульба», який є найстаршим рок-фестивалем України. Чесно кажучи, спершу я не планував сюди приїздити, але мені вдалося виграти квиток, тож я, не шукаючи компанії, вирушив самотужки у місто, оспіване колись Гоголем. Як виявилося, все це було недарма. Сам фестиваль є відверто роковим. Більше того, на відміну від більшості українських фестивалів, де вже тривалий ... Read More »

Запальне нічне шоу з чуттєвими відступами: як MONATIK виступав в IBIZA

Український трендовий співак, композитор та танцюрист MONATIK (Дмитро Монатік) 8 червня вкотре відвідав Одесу, ставши спеціальним гостем у пляжному  клубі Ibiza. Його хіти підкорили ледь не половину країни,  шоу – завжди яскраві,  а пісні – емоційні. Тому й не дивно, що цей харизматичний чоловік зібрав повний клуб! Попри те, що виступ було анонсовано  на 22:00, попередній досвід концертів у подібних ... Read More »

Маленький Піп, що встиг стати великою людиною

Двадцятирічна людина – особа, про яку кажуть «у неї ще все життя попереду» У двадцять життя лише набуває обертів. Життя, відрізком з два малих десятиліття – нестерпно інтригує та … лише починається. Що казати про тих, хто полетів у вічність, маючи за плечима тих дрібних 20? Наркотики грають із нами в злі жарти. Дразнять, задовільняють, крадуть найдорожче. Ніколи не варто ... Read More »

Lords of the Sound : мелодії, що проходять крізь серце.

Чудові, неймовірні, дивовижні, містичні… чуттєві. Того вечора над Львовом панувала навмисна тиша, бо її мали право порушувати лише ті, хто вміє створювати довершеніше,ніж мовчання. Lords of the Sound – надлюди, надталановиті та, не побоюсь цього слова,- вбивчі. Так, вони калічать лише одним дотиком до струни скрипки, єдиним звуком, подихом у залу, переповнену здивованими очимами. Одного квітневого дня, об 17:30 ( ... Read More »

passion for discovery.