Важливе
Уява про щастя у книзі «Дівчина у потягу»

Уява про щастя у книзі «Дівчина у потягу»

«Потяг о 8.04 з Ешбері до Юстона зі всіма зупинками  може випробовувати терпіння навіть найзагартованішого пасажира, який щодня їздить до міста на роботу». Але для Рейчел – це радше задоволення, аніж випробування, адже на кожній зупинці її чекають герої, котрі писатимуть свої життєві історії її уявою.

поїзд

       У різних темпоральних відрізках зустрічаються три жінки. Кожна з них має уявлення про справжнє жіноче щастя, але чи не є те щастя уявним? Кожну із них пов’язує один і той самий чоловік, який певною мірою є тим щастям, проте, чи так воно насправді? 

    Головна героїня – Рейчел, щодня їздить поїздом. Проте кожна її поїздка  – це чергова історія із життя Джесс та Джейсона, вигаданих нею героїв, котрі живуть щасливо, так, як їй жити не дано. Щаслива рутина, яку щодня бачить Рейчел із вікна потяга і якої так бракує їй самій, в чиєму житті було і розлучення, і депресія, і проблеми з алкоголем. Утім, інколи досить однієї секунди. Одна секунда  – безмежжя, яке руйнує намальовану уявою картину, ім’я якій «Щастя». Невдовзі, Джесс зникає. Відчуваючи за собою обов’язок розповісти все побачене, Рейчел вирушає до поліції, але чи повірять там людині, яка має проблеми з алкоголем? Розуміючи, що відповідь на поставлене питання буде негативною, Дівчинка з потяга проводить власне розслідування, яке приведе її до жахливих, непередбачуваних та життєствердних обставин. 

пої

      До річниці виходу у світ, право на переклад роману британської письменниці Поли Гоукінз придбали 44 країни світу. За перші три місяці продано три мільйони примірників. Близько 20 тижнів «Дівчина» була бестселером, що є абсолютним рекордом книговидання. 

Психологічний трилер «Дівчинка у потязі» вміє тримати інтригу, за що отримав похвалу від Стівена Кінга: «…справді чудовий роман, який тримає у напруженні. Через нього я майже всю ніч не спав. Оповідачка – просто супер…»

Щодня. Щогодини. Щохвилини. Щосекунди. Одиниці. Десятки. Сотні. Тисячі людей.

Ви живете своїм життям: йдете на роботу, працюєте, повертаєтесь додому, заповняєте чашу буденності, часом переповнюючи її рутинною сірістю, не звертаючи уваги на те, що Ваше життя може стати сенсом чийогось буття.

«Ви не знаєте нічого про неї, проте Вона знає про Вас все»

 АВТОР: Уляна Бойчук

Фото з Інтернету