Важливе
BanderFoodFest

BanderFoodFest

У рамках Бандерштату відбудеться фестиваль вуличної їжі – BanderFoodFest.

Традиційно відвідувачів дійства чекає не тільки насичена музична та гутіркова сцени, а й програма для справжніх гурманів. За словами організаторів, цього року так званій «вуличній їжі» приділили особливу увагу, адже очікується значно більше гостей, особливо тих, хто вже встиг полюбити луцькі гастро-фестивалі.

Участь у фестивалі беруть заклади із Луцька, Львова, Києва та навіть Дніпропетровська. Відвідувачі фестивалю зможуть поласувати різноманітними стравами не просто української, а справжньої бандерівської і волинської кухонь. Також частуватимуть болгарськими та вірменськими традиційними стравами, а для любителів чогось особливого буде байкар-кухня від справжніх рокерів, які вже об’їздили півсвіту і знають, чого смачного приготувати саме на Бандерштаті.

Організатори фестивалю не забули і про вегетаріанське меню, тож тим, кому завжди немає чого їсти на фестивалях, буде чим поласувати на BanderFoodFest.

Бандерштат традиційно проходить із метою пропаганди здорового способу життя, тож на BanderFoodFest продаватимуться виключно безалкогольні напої.

Команда фестивалю запрошує на дійство небайдужих людей і запевняє, що своє місце на Бандерштаті зможе знайти кожен охочий.

‪#‎Бандерштат‬ ‪#‎bandershtat‬ ‪#‎festbandershtat‬ ‪#‎Луцьк‬ ‪#‎Lutsk‬ ‪#‎Україна‬ ‪#‎Ukraine‬ ‪‬ ‪#‎BanderFoodFest‬

Повідомляє прес-центр “Бандерштату”