Важливе
Що таке ARTarea?

Що таке ARTarea?

Журнал “ARTarea” покликаний показати,  що мистецтво це не лише сторгість класичних  книг, білизна балетних пачок чи опера “Мадам Баттерфляй”. Ми хочемо довести, що сучасний ART – це живий організм, який постійно розвивається і удосконалюється залежно від потреб нового часу. ARTarea хоче відкрити нових, можливо, досі невідомих митців суспільству, а також показати, що деякі твори мистецтва не втратили своєї  актуальності і досі. Колектив журналу мріє бодай ненадовго заглянути у творчі майстерні художників, письменників, музикантів, режисерів, кутюр”є, а також показати, що життя людини і краса природи – це одні з найцікавіших видів мистецтва.

За допомогою творчості, вміння бачити незвичне у повсякденні світ може набути досі небачених фарб. Іскра таланту є у кожній людині, просто іноді вона настільки унікальна, що відкрити її вдається тільки з часом. Потрібно просто заплющити очі, а потім побачити світ під іншим кутом, і, можливо, досі похмурий перехожий у сірому пальті посміхнеться загадковою і прекрасною посмішкою. А потім на душі ще довго розцвітатимуть тисячі сонць і незабаром прольються на папір авангардним оповіданням, або розмаєм кольорів оживуть у картині.

ARTarea – це пульсація життя, синтез всього нового і цікавого, а також незвичне бачення зразків минувшини. 

Через велику кількість спаму у коментарях, ми прибираємо можливість висловлювати думки на сайті. Ви маєте змогу висловлюватись у наших соціальний мережах.