Важливе

Category Archives: Повідомлення та анонси

Дударик запрошує на концерт козацьких та стрілецьких пісень

5 вересня 12:00 у Парку культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького (на галявині перед головним входом у парк) відбудеться концерт капели «Дударик» «Очі в Очі». На концерті звучатимуть козацькі, стрілецькі, повстанські пісні ХХІ століття. Участь у заході візьмуть гурт «Плач Єремії» – Всеволод Дячишин (Бас), Андрій Войтюк (ударні), Юрко Дуда (клавішні), Олег Ярема (акустична гітара), Віталій Боднар (електро-гітара), Володимир Заборовський ... Read More »

«Бандерштат» у Луцьку: що нового буде цьогоріч

Упродовж трьох днів на фестивалі у Луцьку буде зустріч з нардепами, літераторами, громадськими діячами, звучатиме рок-музика та електронна. Розпочнеться захід 31-го липня. Про деталі фестивалю «Бандерштат» розповіли під час прес-конференції у конференц-залі «ВолиньМедіа» сьогодні, 8-го липня, – пише Інформаційне агенство Волинські Новини Арт-директор фестивалю Сергій Мартинюк інформує, що цьогорічний фестиваль – 9-й за рахунком і буде відбуватися на іподромі території ... Read More »

У Львові відбудеться зустріч з Назаром Козаком

Студенти, в яких викладав Назар Козак, уже скучили за ним! А ті, хто чув лише про нього і хоче познайомитися, мають унікальну можливість! А хто ще не знає, хто такий Назар Козак, то варто прийти і дізнатися, бо він справді оригінальний і класний! І це без перебільшення. “Після того як «Nafiga іти на пари, якщо можна піти на пиво»  прочитало понад ... Read More »

Шукаємо авторів для сайту

Журнал ARTarea шукає журналістів – талановитих, ініціативних, зацікавлених у мистецтві! Якщо ви любите архітектуру, цікавитеся художньою фотографією та кіно, то можете писати для нас! Розглядатимуться статті, замітки та ессе. Також нашому ред. колективу потрібні модератори у спільноту ARTarea у Фейсбуці! Наші контакти:  artareaua@gmail.com 0683442034 Read More »

passion for discovery.