Важливе
Віктор Винник і МЕРІ дасть концерт на Покрови

Віктор Винник і МЕРІ дасть концерт на Покрови

14 жовтня в Центрі ім. О. Довженка на Сихові відбудеться концерт Віктора Винника та гурту МЕРІ.

Про це повідомляють організатори події.

«Цей зал особливий для нас, оскільки, я пригадую, що багато років тому на початку нульових наші перші виступи відбувались саме там. Минулого року під час туру «Мерідіани 15» ми також там зустрічалися з нашою публікою», – розповів Віктор Винник.

Він вважає особливо почесним те, що цьогорічний виступ припадає на Покрову, на День захисника України – 14 жовтня.

«На всіх без винятку концертах я нагадую, що наша країна у війні, війні за свою ідентичність і незалежність. І у цій війні ми можемо опиратись і надіятись тільки на себе і на наших захисників, нашу армію. У програмі концерту прозвучать багато пісень на соціальну та патріотичну тематику, ми будемо раді бачити в залі учасників ООС та ветеранів. Отож запрошую усіх та з нетерпінням чекаю на зустріч», – зазначив Віктор Винник.

У компанії «Lutsyshyn Promo», яка організовує концерт, розповіли, що Віктор Винник і МЕРІ у Львові виступлять з новою програмою «Нові та найкращі пісні».

«Без сумніву, це той концерт, на який не соромно прийти з батьками і дітьми. І всім він дуууже сподобається. Це чудова музика і тексти, українська позиція музикантів. У залі люди насолоджуються прекрасними українськими піснями і відпочивають наповну. А ще це завжди дружнє спілкування публіки з групою наживо. Цього разу слухачі зможуть почути наживо не лише улюблені пісні, а й дуже багато нових, не менш вартісних пісень. Приходьте обов’язково. Тим більше, що концерт відбудеться у День Захисника України, а концерт МЕРІ є найкращим варіантом відзначити істинно українське свято», – зазначають організатори.

За їхніми словами, для ветеранів АТО та ООС – знижки -20% (деталі за телефоном:. 093 693 68 35). Під час концерту відбудеться благодійний збір коштів на потреби української армії.

Квитки тут:
https://kasa.in.ua/ua/lviv/concert/meri-kontsert-na-pokrovy-2019-10-14

https://lviv.kontramarka.ua/uk/event/meri-koncert-na-pokrovi-57611-90914.html