Важливе
“Квіти для Елджернона” – вир з бурхливими водами

“Квіти для Елджернона” – вир з бурхливими водами

Квіти для Елджернона –  вир, що затягне у свої бурхливі води, заскоче зненацька, вир глибокий і стрімкий.

Коли в останнє ви читали таку книгу, щоб у грудях стискало, щоб  електричний  струм проникав у самісіньке серце,  щоб повітря квапливо хапати ротом, немов риба, викинута на берег ріки,відчувати, як всі імпульси мандрують тілом  – аж до самих зап’ястків?


«Я відкрив, як людина може почати зневажати саму себе. Це відбувається, коли вона усвідомлює,що чинить неправильно, але не може зупинитися».

Боротьба головного героя за свою свободу, за самостійність, за право бути і любити , про можливість заявити про власне Я і не боятися осуду! Книга про недосконалих, справжніх і живих, про нове народження й безмежну внутрішню міць!


Чарлі Гордон.
Ні, не так – Ч.А.Р.Л.І   Г. О. Р. Д. О.Н .
Відчуваєш язиком кожну літеру – відчуваєш її солонуватий присмак і сором? Б’ємося об заклад, що ви вже не забудете це ім’я?

«Ніщо в нашій свідомості не покидає нас назавжди»

Не бійтеся дізнатися більше про нього, не бійтеся суму, болю й  правди гіркого полину, ця книга проросте у кожному з нас, як з землі проростають квіти. Ріже без жалю, й не залишає жодного шансу на відступ або втечу, з першої до останньої сторінки, тепер всі ми невимушені свідкий учасники цих подій.

Але годі слів, бо настав час розпочинати історію.
Автор: Олександра Костенюк

Фото з Інтернету