Важливе
Львівський гурт Troye Zillia випустили фольк-кавер на пісню Кузьми Скрябіна

Львівський гурт Troye Zillia випустили фольк-кавер на пісню Кузьми Скрябіна

Пісні Андрія Кузьменка звучать відтепер із нотками фольку.  https://soundcloud.com/troye-zillia/sam-sobi-krajina-cover-skryabin-troye-zillia

Персонажами кліпу стали не лише музиканти і перехожі на вулицях Львова, але й стіни будинків, на яких живуть вірші та мурали (настінні малюнки). Як розповідають учасники гурту: «колись ми бачили такі ідеї в Польщі, а тепер це тут, поруч, у Львові. Виявилось, що є ціла об`єднана група людей під назвою Project #1, які займаються організацією розписування віршів на стінах, а крім них ще багато художників, які розмалювали десятки стін. Коли ми побачили, що на одному з будинків є слова Скрябіна – тоді ми зрозуміли, яким має бути цей кліп.»

Музиканти Troye Zillia багато дискутували між собою і з друзями над змістом цієї пісні. У теперішній час ключ до неї можна шукати у самій назві – коли кожен з нас буде будувати країну починаючи з себе, буде розуміти, що його життя залежить від нього самого – тоді наша спільна країна буде рухатись вперед. Кожен має розібратись насамперед у собі і бути відповідальним за своє життя – такою була життєва філософія Кузьми.

(Фото з Інтернету)

1