Важливе
Мистецьке втілення Коновальця буде на фестивалі Зашків!

Мистецьке втілення Коновальця буде на фестивалі Зашків!

     Сьогодні святкуємо 125 років з дня Народження Євгена Коновальця. І постать цього видатного українця залишилася не лише на сторінках історичних підручників, чи у серцях українських націоналістів. Вже багато років поспіль на малій Батьківщині Коновальця, у Зашкові відбувається атмосферний і багатолюдний фестиваль з однойменною назвою. Звісно, що головна його мета це утвердження національних цінностей серед молоді.

Однак, знайдеться місце на фестивалі і прогресивному мистецтву.  Загалом у програмі мистецької локації виступи театральних колективів, молодих поетів, різноманітні майстер-класи та перфоманси.  Наприклад, із своєю поезією виступить митець Любомир Сарабун. Який пише завдяки сумній музі – війні в Україні. Хлопець пише вірші переважно на національно-патріотичну тематику, і намагається відкрити очі суспільства на сучасні політичні вади в країні.

3

Поет Любомир Сарабун

А молодіжний театр «Мельпомена» потішить глядачів яскравою виставою «За двома зайцями». Актори обіцяють багато жартів, позитиву та швидкого розвитку подій. А також життєвий вибір: «кохання, чи гроші?», який зрештою призводить, або й ні до трансформації особистості.

2

  Не залишить нікого байдужим і  Театр «Склад 2’0» та поет Михайло Жаржайло, які презентують виставу «Ріка мертвого генерала» під режисурою Єви Якубовської. Під час вистави звучатимуть чоловічі вірші, котрі балансують на межі сучасної української дійсності та фантастики.

Чи існує кордон між «магічним реалізмом» світу поета і суворою реальністю? Наскільки захищеною від зовнішніх потрясінь є в цьому світі жінка? Як вона проживає чоловічу поезію і як на неї впливає поет? Яким чином вони дають раду з буденними речами, коли за межами їх стосунків і віршів виникає справжня війна?

Кожен глядач у цій історії обов’язково відчує щось винятково близьке для себе.

1

    Зауважимо, що це далеко не всі митці, які створюватимуть арт-платформу фестивалю. Тож, з 17 до 19 червня на Вас чекає Зашків. Пропустити цей атмосферний фестиваль просто неможливо. Інакше потім не буде що згадувати довгими зимовими вечорами.

   Фото із сторінки у фб Мистецький простір фестиваль Зашків 2016МиМистецький простір_фестиваль “Зашків 2016”стецький прості”