Важливе
«Флюгери Львова» допоможуть забути про буденність

«Флюгери Львова» допоможуть забути про буденність

Ти слухаєш джаз, вдихаєш аромат львівської весни, і бачиш абсолютно невідомих тобі людей, але відчуваєш до них приязнь і милість. Адже усі ми зібралися у внутрішньому дворику Львівської Ратуші, аби знову відчути смак та атмосферу етно-джазового фестивалю «Флюгери Львова».

Той дворик – то інший світ, у якому ти забуваєш про рутинні турботи і поринаєш у джазову нірвану.

WzJ4L7Br8rE

Виконавці були різноманітні. І закордонні (з Італії, Сан-Франциско, Польщі…) і наші.

Лунала  музика найвибагливіших відтінків: поп-рок, готік-кабаре, американсько-італійський альтернативний рок, електро, лемківські мотиви…

На «Флюгерах Львова» були присутні навіть середньовічні мотиви. Лірична та екзотична співачка Marinita (Марина Захарова) виконувала стародавні пісні країн Далекого Сходу.

«Я дуже люблю ромську культуру, юдейську, азербайджанську. Те, чим ти захоплюєшся, те ти і граєш. Сьогодні ми привезли до вас проект Marinita. Часто буваємо у Львові: і на Флюгерах, і на інших джаз-фестивалях».

Також Марина розповіла, що  проект Marinita привіз із собою  віртуоза народних духових інструментів з Ірану Amir Shahsar. Він виконував ті пісні, які ще ніколи не звучали на теренах Львова. 

49KT0Ie7PQE

Ось такий от насичений, різнобарвний, сучасний та драйвовий фестиваль «Флюгери Львова» потішив шанувальників якісної музики.

Якщо ви ще не встигли відвідати цю унікальну подію, маєте можливість це зробити сьогодні. Дев’яте травня – завершальний день «Флюгерів…». Тому не пропустіть виступів митців, долі  яких  пов’язані зі Львовом та Вроцлавом… Адже Флюгери завершують «День Вроцлава»( масштабної презентації української культури під час заходів Європейської Столиці Культури ).

YwPFmeXjQlQ

З нетерпінням чекаємо на наступних «Флюгерів Львова»! Коли внутрішній дворик Міської Ратуші знову згуртує усіх небайдужих до джазу,  а музика наповнить серце радістю та спокоєм.

Р.S. Окрема подяка Головному організатору фестивалю  Мистецькому об’єднанню «Дзиґа»

Автор: Катерина Воронова

Фото: надані автором