Важливе
Цікаві інтерпретації життя після смерті від Метисона

Цікаві інтерпретації життя після смерті від Метисона

Кінець теплого літа , а видавництво “Клуб Сімейного Дозвілля” вже тішить своїми новинками до Форуму Видавців,який стоїть на порозі разом з крутими й талановитими поетами та письменниками. Один з цьогорічних подарунків від КСД є книга Ричарда Метисона “Куди приводять мрії”.

кни

 

Можливо, хтось вже чув про цей роман або ж бачив екранізацію з Робіном Вільямсом у головних ролях. Цей твір є популярним через головну тему, яка цікавить всіх людей на світі, а саме : життя після смерті.
У творі яскраво описується різні світи й можливі шляхи,які, можливо, чекають й нас. Також автор виклав всі свої роздуми про існування раю, пекла та душі.

фотокни4

Почавши читати книгу, я ,перш за все, захопилась трагічною та зворушливою історією кохання головних героїв, Кристофера й Енн, але, читаючи всі пригоди Криса,я повірила у цю своєрідну інтерпретацію життя опісля смерті.

фото кни1
Роман “Куди приводять мрії” справді варто прочитати, щоб переосмислити свої вчинки та уявлення про світ. Байдуже, яка у вас релігія, стать чи раса. Вам варто прочитати цю книжку,аби зрозуміти себе або хоча б на краплиночку уявити свою роль у цьому світі. Думаю, ця книга не лише відповість на велику кількість запитань про початок і кінець, а й сама задасть питання вам, зацікавленим читачам.

Автор: Віта Євстіфеєва

Фото з Інтернету