Важливе
Любов і гармонія на полотнах Ірини Дробот

Любов і гармонія на полотнах Ірини Дробот

Чи бувало в тебе таке, що ти дивишся на картину, дивишся… і раптом розумієш, що ще мить – і опинишся по ту сторону полотна, у світі, що створений митцем? Зізнаюся чесно – зі мною такого не траплялося ніколи. Часто захоплюєшся картинами, ідеями і їх втіленням на полотні, але… Але не відчуваєш, що межі між твоїм і намальованим світом якось несподівано зникають. А якось, перебуваючи в гостях, побачила на стіні картину, де був зображений гірський краєвид. Побачила    і …пропала. Було таке відчуття, що з гамірного забудованого міста раптом потрапила в альпійську весну…  І таки дізналася, хто автор =).                                   Виявилося, що намалювала ту картину чудова жінка, Ірина Іванівна Дробот. Як виявилося, про неї вже й Forbes писав, а її твори є в Америці. Ну я й не втрималася і дізналася про неї трошки більше  =).

оля2

Киянка Ірина за фахом – програміст, однак це не заважає їй творити. Живописом вона зайнялася декілька років тому, коли їй подарували сертифікат на заняття малюванням у студії Touche.

оля

Як каже Ірина Іванівна, малювати для неї – величезне задоволення, а також відчуття гармонії з собою.

оля4

Наставник Ірини, професійний художник з академічною освітою і дуже талановита людина – Олена Четвертак. Я попросила її прокоментувати роботи Ірини Іванівни, і ось що почула: Іра Дробот – дивовижний художник. Вона ніколи не малює механічно. Її картини сповнені любові і гармонії, котру вона дуже тонко відчуває і передає глядачу. Іра пише довго і ніколи не погоджується на посередній результат. Лише коли її задовольнить відчуття у картині, вона скаже:Ну ось, тепер добре, можна закінчити роботу”. Для Іри неважливо бути першою чи найкращою в живописі, вона не прагне підкорити всі музеї світу, її творчість – це свідчення життя, гармонії і любові”.

Як виявилося, живопис – це не єдине захоплення Ірини. Вона також займається декупажем, проводить майстер-класи для дітей та дорослих, і розробила авторські техніки. Я бачила її роботи, коли була на ярмарку, що відбувався на Андріївському узвозі в Києві – вони вражають продуманістю і високим рівнем виконання. Рада, що є такі творчі люди, котрі своїм талантом роблять цей світ кращим.

Бажаємо Ірині Іванівні натхнення в роботі і гармонії!

Автор: Оля Нестор

Фото надані автором