Важливе
Мистецтво техніки: У Львові з’явився новітній велосипед

Мистецтво техніки: У Львові з’явився новітній велосипед

 Попри неймовірний технічний прогрес ХХІ століття мистецтво винахідництва не спиняється. Львівські науковці не лише ідуть ногу з часом, їхні винаходи є практичними та корисними для екології. Одним з див технічної думки є і чотириколісний велосипед, який відтепер буде туристичним транспортом у парку «Знесіння».

DSC_0117

   Тепер старовинна залізнична колія у парку «Знесіння» стане велотрасою. Ідея «оживити» старовинну колію виникла у адміністрації ландшафтного парку давно. Разом з німецькими волонтерами  Пеггі Ладе та Сюзаною Корнет мрію вдалося втілити в дійсність. Планується створення багатьох залізничних велосипедів, щоб відвідувачі могли їздити старовинною колією і водночас насолоджуватися мальовничими краєвидами. Втім Пеггі  Ладе зауважила, що поки новітній велосипед не буде пристосований для велелюдних компаній, але стане в нагоді для родин з дітьми, які відвідують парк у вихідні.

DSC_0122*(окрім поїздок на незвичайному транспорті на відвідувачів чекає велосипедний арт)

   З кожним роком різноманітний екотранспорт набуває все більшої популярності в Україні. Можливо у майбутньому залізничні ровери з’являться на дорогах великих міст.

   Автор: Оксана Бабенко

   Фото автора