Важливе
Концерт “Поезія/музика”

Концерт “Поезія/музика”

Музика і поезія мають спільний початок, проте мислення музикою суттєво відрізняється від мислення поетичного, поєднувати музику із поезією — добре вправа і хороший спосіб виховувати художній смак.

Музично-літературна спільнота Collegium Musicum спільно із Кафедрою світової літератури 5 червня о 18:00 в Актовій Залі Університету проведе концерт “Поезія / Музика”.

У програмі поезії барокового англійського поета-співця Джона Доуленда, ранньо-романтичного поета Вільяма Блейка, і модерністів В.Б. Єйтса та Т.С. Еліота.

Поезії у перекладі аспіранта кафедри світовогої літератури, молодого перекладача Тараса Демка.

Звучатимуть твори Монтеверді, Вівальді, Персела, Генделя, Баха, Ізаї.

Виконавці:

Катерина Трачук – художнє читання

Ірена Вовк – художнє читання

Анастасія Арбузова – сопрано

Анастасія Бойко – фортепіяно

Ігор Муравйов – скрипка

вхід вільний і бажаний

Довідка

Collegium Musicum – спільнота музикантів і літераторів, заснована у 2012 році. Мета діяльності — донесення кращих зразків високого мистецтва і підняття загального культурного рівня. За час існування Collegium Musicum організував понад 30 музичних і літературних подій на різних локаціях Львова, а також в інших містах України. У травні-червні цього року спільнота проводить цикл концертів “Дні музики Баха”, що складається із 10 культурних подій, які відбуваються у Львові з 01.05 по 09.06. Пори те, проводяться музично-літературні заходи із читання поезії у поєднанні із музикою.

Всі заходи, які проводить Collegium Musicum некомерційні, мотивовані лише творчим запалом учасників.

контакти: Тарас Демко, Іван Остапович — організатори Collegium Musicum

телефон: 0975457351, 0977844448

email: dillen.ua@gmail.com