Важливе
Старждання і мужність породжують красу

Старждання і мужність породжують красу

«Архітектор, він не просто будівельник,
він вже художник ..»

Цим архітектурним елементом продовжують захоплюватись вже декілька століть. Чолові та жінки, які зразу видно, не слов`янського походження, тримають балкони та поверхи. Це каріотиди та антланти. Вони пришли до нас із Греції.

Легенда свідчить про те, що жителі області Карія були звинувачені у зраді батьківщині. Все чоловіче населення було винищено, а жінок продали в рабство. Жінок із знатного роду змушували виконувати важку роботу – переносити груз, а в знак приниження і ганьби, їм не дозволяли знімати вишукані головні убори, які раніше вказували на їх приналежність до вищого суспільства. Так страждання породило красу.

Якщо придивитись до обличчя жінки, можна побачити страждання або байдужість.

777788888

З іншого давньогрецького міфу, відомо, що титан Атлант, який стоїть на заході Землі і тримає на своїх плечах небесне склепіння, в знак покарання за участь у битві проти богів. Так з мужності і сили народилась архітектура.

Таке відчуття виникає, ніби вони тримають вічність ці балкони, ніби це просто чоловіки, які стали на своє місце і так закам’яніли.

Дивно бачити між нами, живими, цих свідків давніх часів. Вони розкажуть нам всю історію, все своє життя, якщо тільки спитати.

Автор: Даша Мельничук