Важливе
Почни відчувати – як Уолтер Мітті

Почни відчувати – як Уолтер Мітті

Серце як і раніше вибиває ритм, але зачерствіло.

Ніби тисяча голосів, котрі не вміють співати,

Але з тобою

Я відчуваю. Відчуваю знову.

(З пісні One Republic)

«Досить мріяти. Почни жити». Саме таку думку несе  у собі новий фільм – «Надзвичайне життя Уолтера Мітті». Нетипове американське кіно, котре намагається надихнути вас на вчинки, давно забуті поривання та мрії, котрі ніколи не здійсняться, якщо не почати зараз.

30.03.2014.2

Він тихий і сором’язливий, і має своє власне життя – всередині своєї уяви. Запросити дівчину на побачення? Легко! Але тільки не насправді. Хоча це не дивно для людини, котра загубила свій маяк у світі. Після смерті батька, Уолтер став іншим. Ніби весь світ переломився. Пройшло кільки років (здавалося б на диво мало), а ось вже із веселого хлопця, котрий літав на скейті з ірокезом на голові, виріс замкнений у собі чоловік з великим, але непримітним талантом – бачити і відчувати фотографії.

filmz.ru

Коли все б здавалось закінчиться погано, і зачиняються всі двері – відчиняється вікно. З якого нашому герою треба стрибнути не думаючи. І бігти, бігти…довго, а може й коротко, до своєї мрії.

Завжди є люди, котрі живуть так, як би хотілось тобі – стрибають з парашутом, підкорюють гори, моря і пустелі. Саме вони зазвичай несуть в собі суть, таку задачу – притягувати до себе, і, певно, несвідомо допомагати іншим. Уолтер відправляється у вимушену подорож, яка змінює все його життя. Перетворює назавжди його і тих, хто навколо.  Просте у простому. Життя посміхнеться до вас, якщо ви посміхнетесь йому. Можете ще дружньо помахати рукою.

30.03.2014.4

Фільм, який варто подивитись. І якому варто підкоритись.

Автор: Дарина Мельничук