Важливе
Справжність. Ось його фішка

Справжність. Ось його фішка

На Форумі Видавців я зустріла молодого львівського письменника- Івана Байдака. Після випуску своєї першої і досить неординарної книжки “Особисто Я особисто Тобі” Іван “завоював” велике коло читачів. І згодом вийшла нова книга цього привітного львів`янина – “Рольові ігри”. Ще й повторно видали “Особисто Я особисто Тобі”, адже так швидко книги розійшлись по читачах.

 Нова книжка “Рольові ігри” – це збірка десяти оповідань, які захоплюють своїми відвертими рядками. Кожне оповідання неординарне, починаючи від самозакоханого фотографа,який вів свій еро-блог закінчуючи роздумами старого чоловіка над своїм життям. Майже у всіх творіннях автор немовби підкреслює те,що життя- це гра, шахи кожного разу різні,але поле бою одне й теж. І думаю він цілком правий. Скільки проблем ми переживаємо по 100 раз лише  з різними людьми. І якщо задуматись,то й проблеми в всіх однаковісінькі : самоудосконалення, кохання та дружба.

 Хочу виділити  оповідання,яке найбільше сподобались в цій збірці. “Мій маленький світ”-  мабуть, це оповідання поставили першим навмисне, щоб потім ніхто не зміг просто відірватись від книжки. От справді, я читала без перестанку, лише іноді киваючи погоджуючись з письменником.  “Мій маленький світ” автор інтерпретує як філософську лірику. І це справді так. Це оповідання-  спосіб жити. Так,так, саме “жити” по-справжньому, за власним бажанням та без ніяких обов`язків. Та  саме в цьому оповіданні автор  торкається тих тем,які завжди всіх хвилюють, але про них чомусь  рідко згадують вголос.

 Іван Байдак — це такий письменник, який захоплює у свої літературні терена ще з перших рядків і не треба тупо читати ті 50 сторінок, щоб дізнатись, чи справді книга варта уваги. Байдак  – справжній, що є його фішкою.

байдак23

(На фото Іван Байдак)

Автор: Віта Євстіфеєва

Фото з Інтернету